אביבה פרחים – חנות פרחים

המטרות:

1. הקמת אתר חנות
2. הקמת דף אוהדים בפייסבוק
3. קידום אורגני
4. קידום ממומן

אופיר בעל החנות של אביבה פרחים פנה אלינו במטרה לשנות את האתר הנוכחי שלהם אשר לטענתם היה מסורבל ולא נוח עבור הגולש. בנוסף, הם רצו להגדיל את קהל הלקוחות אשר מזמינים דרך האתר.

התחלנו לבנות את אתר החנות של אביבה פרחים ולאחר חודש כשסיימנו התחלנו לקדם את האתר בצורה אורגנית (טבעית) ובצורה ממומנת בגוגל. חודשיים לאחר מכן האתר הופיע בתוצאות הראשונות במילות המפתח הרלוונטיות וכן בתוצאות הממומנות מה שיצר תנועה…

הצג פרטים
iSkinProducts – טיפוח העור

המטרות:

1. בניית אתר חנות
2. קידום אורגני בגוגל
3. פרסום ממומן בגוגל
4. הגדלת כמות המכירות דרך האתר

מיכה ברנע הבעלים של iSkinProducts פנה אלינו במטרה להכנס למרחב האינטרנטי ולמכור מוצרים באינטרנט. זאת ע"י בנייה של אתר ופרסומו דרך קידום אורגני ודרך קידום ממומן.

בנינו אתר חנות ל iSkinProducts שמבוסס על מערכת של מג'נטו (Magento). האתר מוכר מוצרים לטיפוח העור ומכשירים טכנולוגים חדשניים. שלושה חודשים לאחר סיום האתר התחילו להכנס המכירות הראשונות ושמחנו לראות שזו היא מגמת עליה מתמדת…

הצג פרטים
אירית שטיין – שמלות כלה

המטרות:

1. הקמת אתר אינטרנט תדמיתי
2. הקמת דף אוהדים בפייסבוק
3. קידום אורגני בגוגל
4. הגדלה של כמות הלקוחות שמגיעים דרך האתר

אירית שטיין פנתה אלינו מיד לאחר שפתחה את הסטודיו לעיצוב שמלות כלה. הצורך המרכזי של אירית היה לייצר אתר אינטרנט ראוי לסטודיו שלה שיוכל להוביל לקוחות באופן קבוע. מעבר לכך, המלצנו לאירית לייצר נוכחות גם בפייסבוק ע"י יצירה של דף אוהדים שיוכל לפנות אל קהל היעד שלה ולאפשר לו להחשף לתיק העבודות שלה ולשמלות החדשות שהיא מביאה.

לאחר יצירת האתר שתאם את טעמה של אירית…

הצג פרטים
סה טו קפה – חנות למכונות קפה

המטרות:

1. הקמת אתר חנות
2. קידום אורגני בגוגל
3. חיבור האתר לזאפ
4. הקמת דף אוהדים

סה טו קפה זהו שרות אשר מוכר מכונות קפה וקפסולות. הם פנו אלינו מכיוון שרצו נוכחות גבוהה יותר בתוצאות החיפוש בגוגל ואתר חנות מקצועי שיתן ביטוי למכונות קפה ולקפסולות שהם מעוניינים למכור.

מעבר להקמת האתר חנות וקידומו בתוצאות של גוגל, חיברנו גם כן את האתר לזירת המכירות של זאפ, מה שהגביר באופן משמעותי גם כן את החשיפה וכמות המכירות. היה חשוב לבעלי סה טו קפה ליצור דף אוהדים מקצועי שייצג אותם בפייסבוק ולכן גם שם סיפקנו את שירותינו.

הצג פרטים