ב Original Concepts אנחנו חיים ונושמים את עולם המכירות באינטרנט, למעשה הנפשות הפעולות בחברה מוכרים בעצמם באינטרנט ומכירים את התחום עוד מהיום שבו הכל התחיל. הניסיון האישי וההתמחות המקצועית שלנו בתחום המכירות באינטרנט מביאים המון ידע שעובר ללקוחות שלנו ועוזר להם להצליח בגדול.

אנחנו מציעים פתרון ייחודי המשלב חנות וירטואלית, אפליקציית חנות iOS ו- Android וכלים חכמים נוספים להגדלת המכירות.

Original Concepts הוקמה בקנדה בשנת 2008, בשנת 2010 עברה לפעילות מלאה בארץ. החברה עובדת עם השוק הישראלי והבינלאומי ונחשבת ל One Stop Shop לכל מה שאתה צריך כדי למכור באינטרנט ולהצליח.

למה Original Concepts?

  • 11 שנות ניסיון – אנחנו יודעים מה הלקוחות שלך מחפשים ובונים חנויות שמדברות אליהם.
  • לא רק מעצבים לך – מספקים פתרון כולל לבניה ושיווק של החנות שלך באינטרנט.
  • הטכנולוגיה המתקדמת ביותר – אנחנו לא נחים על זרי דפנה, אנחנו ממשיכים ולא נפסיק לפתח טכנולוגיות מתקדמות בתחום של חנויות וירטואליות ואפליקציות עוטפות.
  • ליווי אישי – מאמינים בתקשורת אישית על מנת לספק את התוצאות המדויקות ביותר.
  • זכויות מלאות – החנות שלך לא מושכרת מאתנו אלא היא 100% שלך.
  • מבדלים אותך מהמתחרים – דרך עיצוב ייחודי וכלי שיווק עוצמתיים תקבל יתרון משמעותי מול המתחרים.
  • הקשרים שלנו הם הקשרים שלך – מחברים אותך עם אנשי מפתח מקצועיים שיעזרו לך בדרך להצלחה.

ג'ורג' שופאני, בעלים והמנהל פיתוח עסקי של החברה

ג'ורג', המייסד והבעלים של Original Concepts, עסק שנים בתחום השיווק והפרסום, עד שמצא את התשוקה הגדולה שלו – לייצר לבעלי חנויות יותר הכנסות בחנות שלהם דרך האינטרנט.

ג'ורג' מכר מספר שנים באתר המסחר eBay העולמי, היה אחד המוכרים הבולטים והבעלים של חשבון גדול מאוד עם כל תואר אפשרי Top Rated Seller, Power Seller, Gold Seller עם מעל 10,000 מכירות באינטרנט של סוגי מוצרים מגוונים שנשלחו כמעט לכל מדינה בעולם.

הידע והניסיון שהביא איתו מתחום השיווק עזרו לו מאוד להצליח באינטרנט, הוא ידע לבחור את הביטויים הנכונים, לסגנן את הכתיבה, להעלות תמונות מתאימות ובעיקר להציג את המוצרים בצורה המושלמת ביותר שגולשים לא יכלו לסרב לה.

היום, הוא מלווה את הלקוחות שלו באופן אישי, משלב האפיון והתכנון ועד לגיוס לקוחות מהאינטרנט.

ההבטחה שלנו אליך

אנו מבטיחים ומתחייבים שכל לקוח שלנו יזכה לקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר ויודעים שללא כל ספק פרויקט טוב מתחיל ונגמר כאשר שני הצדדים מרוצים. לכן, אנחנו נמצאים בתקשורת מלאה עם הלקוחות שלנו ועושים ככל שביכולתינו על מנת שהתוצר הסופי יהיה מושלם.

מאחלים המון הצלחה!
צוות אוריג'ינל קונספטס

מאחורי כל לוגו יש לקוח עם סיפור הצלחה:‎

horizontal_bar

שאלון של 10 דק' ויש לך אפיון מקצועי ביד התחל אפיון