מלקוחותינו:

horizontal_bar

Clients

horizontal_bar

"הפתיע אותי!"

הפתיע אותי!

שלום שמי מיכה ברנע ואני סוחר באיביי כבר כמה שנים, הבנתי שיש צורך ביצירה של אתר בכדי ליצור ייחודיות ולהקטין בצורה משמעותית את התחרות השוטפת שלי. קיבלתי שירות מקצועי ואדיב. עליתי בשלושת החודשים שלאחר הקמת האתר בכמות הלקוחות והרווחים, זה היה מפתיע ביותר מכיוון שהפערים בין איביי לאתר החדש שלי היו עצומים. הגדלתי ב- 300% את הכנסות העסק שלי! ממליץ בחום.

"שירות מקצועי"

שירות מקצועי

שלום שמי אירית שטיין ואני בעלת סטודיו לעיצוב שמלות בחיפה. פניתי לאוריג'ינל קונספטס במטרה להגדיל את כמות התנועה לאתר שלי דרך הקידום בגוגל. לאחר שלושה חודשים בלבד מתחילת העבודה של אוריג'ינל קונספטס התחלנו לראות תוצאות של תנועה ממוקדת שהתחילה להכנס בתדירות קבועה ומצאנו את עצמנו במקומות הראשונים על מילות המפתח החזקות שלנו. אני רוצה להודות מקרב לב על השירות והמקצועיות.

"ייחודי ביותר"

ייחודי ביותר

שלום שמי שאדי מרג'ייה ואני מנהל מכללת סים. פנינו לאוריג'ינל קונספטס בכדי לשפר את דף האוהדים שלנו. אנחנו נחשבים למכללה הגדולה בארץ לרפואה משלימה והיה לנו חשוב להציג את עצמנו בצורה המקצועית והראויה ביותר. לאחר ההקמה החדשה של הדף ויצירת תחרות במטרה להגדיל את כמות האוהדים גדלנו מ- 400 אוהדים ל 40,000 אוהדים! התוצאות מדברות בעד עצמן. אנחנו מרוצים וכמובן שנמשיך להשתמש בשירותם.

הכניסו את הפרטים למטה או צרו איתנו קשר בטלפון 077-4510511 כדי לבנות את האתר שלכם

שאלון של 10 דק' ויש לך אפיון מקצועי ביד התחל אפיון