אתר תדמיתי

בניית אתר תדמיתי

אתר אשר תפקידו הוא להציג חברה או דמות בצורה החיובית והמקצועית ביותר. מבנה האתר יהיה מלווה בכמות נכבדת של תמונות וטקסטים בעלי ערך לגולש, מה שיחדד את החיבור בין הגולש לבין העסק או הדמות המרכזית שהוא מייצג.

 

חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית

אתר אשר תפקידו לעודד רכישה של מוצרים במבנה חנות וירטואלית. זו מערכת משוכללת אשר מכילה מדדים של דוחות כמו: מלאים, מכירות, החזרים, עלויות… זה מבנה ייחודי של אתר שמיועד לעסקים ייבואנים או לחלופין ליצרנים שרוצים למכור לשוק החופשי.

 

אתר עמותה/קהילה

בניית אתר עמותה /  קהילה

אתר אשר מטרתו היא שירות הקהילה, עידכונים שוטפים בנוגע לאירועים או לחלופין מפגשים חברתיים. אתר זה בנוי בצורת פורטל שיכול להכיל כמות גדולה של מידע שימושי לגולש + פורום מרכז שבו ניתן לתת פידבקים והערות בנוגע לעניינים הקשורים לקהילה או לעמותה.

 

לאחר שראיתם את שלושת סוגי האתרים זה הזמן שלכם לבחור בצורה שקולה את סוג האתר האידיאלי לפי המטרות של העסק שלכם. רמז קטן, כאשר אתם רוצים להעביר את המסר השיווקי החזק ביותר לקהל שלכם אתם פשוט חייבים לתת רושם ראשוני חזק ומשמעותי. הדרך שבה תוכלו לעשות זאת היא דרך אתר יפה ומרשים, זה המסר והמראה שיוצרים את האפקט של רושם ראשוני מוצלח. הצלחתם ברושם הראשוני – תפסתם את הלקוח.

אוריג'ינל קונספטס שמה לעצמה כמטרה לבנות את האתרים היפים, המתקדמים והאפקטיבים ביותר. דרך השאיפה הזאת, ישנה הרבה אחריות עלינו ולכן אנחנו בוחרים לעבוד עם לקוחות רציניים עם שאיפות גבוהות לגבי העסק שלהם. אנחנו מאמינים בחיבור מוצלח בינינו לבין הלקוחות שלנו, כאשר אנחנו הופכים את המטרות והדמיון של הלקוח למציאות דרך אתר יוצא דופן.

איך מתקדמים?

לאחר שתזינו את הפרטים למטה, אנו נזמין אתכם למפגש אונליין שבו אנחנו נדבר על העסק שלכם ונכיר אתכם. דרך ההכרות והבנת הצרכים שלכם נכוון אתכם לסוג האתר האידיאלי בשבילכם. זה יהיה הזמן שלכם לשאול כל שאלה שרצה לכם בראש ולקבל תשובות מהצוות המקצועי שלנו. לאחר קבלת ההחלטה נפנה ישר לתהליך בניית האתר שלכם.

 

horizontal_bar

סביבת פיתוח

שאלון של 10 דק' ויש לך אפיון מקצועי ביד התחל אפיון