כחלק מהתקדמות הטכנולוגיה של פייסבוק, ניתן היום לשלב ממש אתר אינטרנט בתוך הדף העסקי שלנו. כמו שציינו בעבר, הגולש לא מעוניין לצאת מפייסבוק לאתרים אחרים, ולכן כאשר אנחנו משאירים אותו בפייסבוק וחושפים בפניו את האתר שלנו שבתוך הדף העסקי, יש לו את הסבלנות והרצון לבחון ולבצע פעולה.

בניית אתר בפייסבוק זה דבר חשוב מאוד לכל עסק שרוצה להבליט את המקצועיות שלו ובנוסף ממש למכור דרך הדף העסקי בפייסבוק. בתוך האתר בפייסבוק נוכל לשלב חנות, אתר תדמיתי, בלוג, פורום ועוד. הפייסבוק הוא המקום האידיאלי לתקשורת והנעה לפעולה וככל שאנחנו נתקשר יותר עם הקהל שלנו אנחנו נוכל להבין יותר טוב את צורת המחשבה והצרכים שלו, מה שיגדיל לנו את הסיכויים למכירה.

אתר בפייסבוק

לכל מי שרוצה לראות דוגמא חיה לאתר בפייסבוק, מוזמן להכנס ללינק הזה.

אנחנו אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום הקמת האתרים, לכן השילוב הזה עם פייסבוק מתחבר לנו כשילוב טבעי. אם לעסק שלכם יש אתר אינטרנט אתם כבר מבינים את המשמעות החשובה באיזור ממוקד שמשדר את המסר השיווקי שלכם. לכן, אנחנו ממליצים ליצור בנוסף אתר שמותאם לפייסבוק כדי להתמזג בסביבה הטבעית של הגולש ועדיין ליצור שטח סטירילי לשיווק העסק שלכם בדיוק כמו האתר הרגיל.

החבילה של אתר בפייסבוק כוללת:

  • עיצוב דפי האתר: דף בית + סליידר (תמונות נעות), גלריה, אודות, עבודות, צור קשר.
  • הזנה ראשונית של התכנים באתר
  • אחסון האתר
  • הטמעת האתר בפייסבוק
  • הדרכה לעדכון תכנים באתר

אתם מוזמנים לראות ולהווכח שיש מעט מאוד דפים עסקיים שיש בהם אתרים מותאמים בפייסבוק. לכן, יש לכם פה הזדמנות ליצור בידול וייחודיות באמצעות אתר אינטרנט שמותאם לפייסבוק.

אתם מוזמנים להכניס את הפרטים למטה וניצור איתכם קשר בהקדם כדי להתחיל לעבוד על הדף העסקי שלכם

שאלון של 10 דק' ויש לך אפיון מקצועי ביד התחל אפיון