כמו בגוגל גם לפייסבוק יש מערכת פרסום ממומן אך בשונה מגוגל פייסבוק מפלחת את הגולשים לפי פילוח דמוגרפי, גוגל מחלקת לפי מילות מפתח ופייסבוק לפי גילאים, תחומי עניין, מדינה ועיר, נשים\גברים, מצב משפחתי, מתעניין בגברים\נשים וכו'.. היתרון בפילוח הזה הוא, היכולת לפנות לקהל יעד מדוייק בשימוש של תמונה קטנה שיכולה להעביר מסר מהיר מאוד לגולש. פייסבוק להבדיל מגוגל מלווה את הגולש עם פרסומים שמופיעים בחלק הצדדי של הדף, ולא תפסיק לפרסם לגולש עד שהקמפיין ירד.

הבדל עיקרי נוסף, זה שהגולש לא מחפש דרך מילות מפתח, אלה פשוט נחשף למודעות רלוונטיות בכל איזור שהוא נמצא בפייסבוק. אנחנו מודעים למחשבה של הגולש הממוצע בפייסבוק, המחשבה היא לבלות עם חברים, לשתף דברים מעניינים, לתת תגובות וכו'… מתוך ההתנהגות הזאת אנו מבינים שצורת הפרסום לא יכולה להיות רגילה כמו בגוגל אלה יחודית ומושכת בצורה חברתית. הרבה מאוד חברות בשנים האחרונות התחילו לעבוד עם המערכת פרסום של פייסבוק, לא סתם, הסיבה העיקרית לכך, היא כדי להגדיל את מודעות המותג שלהם ולהניע אותם לפעולות שקשורות ל: תחרויות, מבצעים, קופונים והנחות מיוחדות ועוד. כמו שאתם רואים, כמעט ואין שימוש במכירה קרה. זאת אומרת, פחות נראה מכירות של מקררים לדוגמא, לפחות לא בצורה קונבנציונאלית של "כנס וקנה".

פרסום בפייסבוק

פייסבוק היא ללא ספק המערכת החברתית הגדולה בעולם ולכן אנחנו יודעים שתמיד הקהל שאנחנו פונים אליו יהיה שם. מתוך הנחה זו, אנחנו מבינים ששווה בהחלט להשקיע זמן וכסף בפלטפורמה הזאת. פייסבוק גדלה לקנה מידה של מעל מיליארד איש בעולם ויצרה שינוי ממשי בדרך חיינו, כשגולש ממוצע גולש שעתיים ביום בעולם ובישראל הממוצע גדול כפול 2 מהמדד העולמי. למה? כנראה בגלל שאנחנו הישראלים אוהבים לדבר ולבלות עם חברים בחלק גדול מהזמן שלנו ביום.

כל עסק שרוצה ליצור לעצמו שם ולהטמיע את הרעיונות שלו לקהל ספציפי פשוט חייב לפרסם דרך המערכת פרסום של פייסבוק, מכיוון שאין אף אלטרנטיבה חזקה כמוה עם יכולת פילוח ברמה כזאת. סרטוני השקה של מוצרים לעסקים נראים הרבה פעמים באיזור הפרסום של פייסבוק ומגדילים את אחוז הצופים בסרטון בעשרות אם לא במאות אחוזים. כמו שאמרנו, שימוש יצרתי במערכת הזו יכול לחבר את הנישה שלנו אלינו ברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר כדי שנתחיל עוד היום לבנות את הקמפיין הממומן שלכם בפייסבוק:

הכניסו את הפרטים למטה וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי כדי להתחיל את קמפיין הפרסום שלכם

שאלון של 10 דק' ויש לך אפיון מקצועי ביד התחל אפיון