הקידום האורגני בחו"ל לעומת הקידום האורגני בארץ שונה במדד התחרות ובכמות הפוטנציאל התנועתי לאתר שלנו. מתוך זה אנחנו מבינים שהעבודה על הקידום במקרה הזה צריכה להיות גדולה יותר עם שימוש בכלים רבים יותר. הבדל נוסף בקידום שאנחנו עושים בחו"ל זה קידום פר מדינות, מכיוון שגוגל הציבה מנוע חיפוש לכל מדינה היא מייחסת חשיבות שונה לכל לינק שמגיע ממדינות זרות מול אותה המדינה. מה שזה אומר, שאם אנחנו רוצים לקדם עסק שפונה לקהל בארה"ב, המטרה שלנו תהיה לקבל לינקים מאתרים שנמצאים בארה"ב. זה הוא היגיון פשוט של גוגל למדד איכות לפי רלוונטיות מיקום.

בשנה האחרונה גוגל הכניסה יותר מ 380 עדכונים לגבי הפרמטרים למדד איכות של אתרים. מתוך זה אפשר להבין שכל חברה של קידום חייבת לעקוב אחרי אותם עדכונים כדי למנוע מצבים של נפילות בדירוג על מילות המפתח. פרמטר נוסף חדש של איכות נמדד על פי תנועה חברתית שמגיעה לאתר שלנו, מכיוון שזן תנועה טבעית של אנשים שמוכיחה פופולריות. לכן ללא ספק נרצה להשתמש בכוח של הרשתות החברתיות כדי לשפר את התוצאות שלנו בקידום האורגני. ניתן לראות את החיבור החזק של גוגל לנושא החברתי על ידי שתי פעולות משמעותיות שנעשו בשנים האחרונות. הדבר הראשון הוא הרכישה של יוטיוב, הפורטל החברתי הגדול ביותר של סרטונים בעולם שמכיל היום 3 ביליון צפיות ביום, והדבר השני זה ההקמה של המערכת גוגל פלוס בשנה האחרונה שמהווה ציר מרכזי בהתפתחות של גוגל כמותג חברתי, או לפחות זו היא השאיפה שלהם. היום כדי שהאתר שלנו יהיה פופולרי בעולם אנחנו לא נסתמך רק על מנוע החיפוש של גוגל אלה נקדם את האתר גם במנועי החיפוש הנוספים כמו Yahoo הוותיקה, Bing של מיקרוסופט, ask.com.

ישנן המון חברות של קידום אתרים בעולם שלצערנו רובן עושות נזקים וחלק קטן מהן באמת משפיע לטובה על התוצאות של האתרים של הלקוחות שלהן. אל תטעו בלחשוב שתוצאות מהירות הן הנכונות ביותר, הרבה פעמים אותן התוצאות יכולות להוביל לנפילה קיצונית ממש בזמן קצר לאחר מכן. העליות הקצוניות יכולות לקרות בשימוש לא נכון ומסיבי של קידום דרך לינקים שנעים בכמויות גדולות לכיוון האתר. לאחר שגוגל מגלה את זה לרוב היא תפגע במיקום בצורה משמעותית או במקרים הפחות טובים תעיף את האתר לדפים פנימיים בתוצאות של גוגל שבהם הוא לא נגלה לאיש.

אנחנו מזמינים אותכם ליצור עימנו קשר כדי שנוכל להתאים לכם את הקידום הנכון ביותר לאתר שלכם בחו"ל:

הכניסו את הפרטים למטה וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי כדי להתחיל לקדם את האתר שלכם

שאלון של 10 דק' ויש לך אפיון מקצועי ביד התחל אפיון