10 אפריל 2013
תגובות: 0

6 טיפים לכתיבת סטטוס שמניע גולשים לפעולה

הצלחת דף אוהדים בפייסבוק מבוססת בעיקר על פרסום סטטוסים מושכים ומעניינים, הסטטוסים דואגים לשמור על קשר בינכם לבין האוהדים שלכם וגם מייצרים אינטראקציה בינכם. הסטטוס הטוב ביותר הוא סטטוס שמניע גולשים לפעולה. זאת אומרת, אם אתם רוצים לפרסם סטטוס שמטרתו היא שהאוהדים שלכם בדף העסקי יצפו בסרטון וידאו שפרסמתם, הדרך הנכונה לכך תהיה שימוש בהנעה לפעולה.

6 כללים שיניעו גולשים לפעולה, מיידית.

1. תשאלו שאלה

השאלה חייבת להיות ממוקדת ברצון הגולש ובתחום ההתעניינות שלו, ככל שתהיו יותר ספציפים ומדוייקים כך השאלה תהיה יותר מושכת. שאלה רטורית שהתשובה שלה היא "כן" תוביל את הגולש לקריאת הסטטוס בהתעניינות. לדוגמא: הייתם רוצים לכתוב סטטוס שיביא לכם אלפי לייקים ותגובות? סביר להניח שהתגובה שלכם תהיה "כן".

2. תספקו פרטים

אחרי ששאלתם את השאלה, הפרטים חייבים להגיע מיד אחרי השאלה. סטטוס טוב הוא סטטוס שמציג לקורא משהו – זה יכול להיות פרטים מעניינים או תוכן משעשע. אם מטרת הסטטוס שלכם היא להפנות את הגולש לבלוג שלכם באתר, כתבו פרטים מעניינים שימשכו את הגולש לקרוא את כל המאמר, אך אל תחשפו את כל היתרונות או השיטות שכתבתם במאמר, אחרת אין טעם שיגיע לאתר שלכם ויקרא את אותו תוכן.

3. תמיד תוסיפו קישור (לינק)

סטטוסים עם הנעה לפעולה לרוב תמיד יהיו עם לינק שיוביל את הגולש למקום אליו רציתם להוביל אותו, האתר שלכם למשל. אך לא כל הסטטוסים חייבים בקישור ובמיוחד אם אתם מכוונים את האוהדים לעשות לייק או לתת תגובה על הסטטוס שפרסמתם. עדיף לפרסם לינק קצר, תשתמשו בשירות של TinyURL שמקטין לכם את כתובת האינטרנט שאליה אתם רוצים להפנות, פשוט תדביקו את הכתובת ב TinyURL ותלחצו על Make Tiny Link ומיד לאחר מכן תקבלו כתובת קצרה שתוביל לאותו מקום.

4. כתבו סטטוס חיובי

זה כלל חשוב לכל הסטטוסים שתכתבו, שאתם רוצים לכוון גולשים לפעולה אתם חייבים לתת להם להרגיש התלהבות ללחוץ על הלינק שפרסמתם בסטטוס. הרגש הזה מוביל גולשים שיעשו את מה שתבקשו ואפילו יעשו גם לייק ויגיבו לסטטוס שפרסמתם. הפוך אגב, סטטוס שלילי, כמעט ולא עובד כלל. לכן חובה לכתוב סטטוס חיובי.

5. אל תגבילו את עצמכם בכמות מילים

רובנו ירצו לכתוב סטטוס קצר וקולע וזה טוב, אך לא תמיד. אל תגבילו את עצמכם בכמות המילים שתשתמשו בסטטוס, כתיבת סטטוס קצר לא תמיד אומר שכתבתם סטטוס אפקטיבי. כתיבת "לחצו כאן" לבד לא תעשה את העבודה, לעומת פוסט מעניין שמצליח לעורר את הצורך אצל הגולשים שלכם לעשות את מה שביקשתם הרבה יותר חזק.

6. תוסיפו תמונה

ויג'ואל עובד מצויין ובמיוחד עם הנעה לפעולה. תוכלו לשאול שאלה שקשורה גם לתמונה וגם למסר אותו אתם רוצים להעביר, כך תהיו שונים ותעביר את המסר שלכם בצורה מעניינת.

 

דוגמא:

לפני: מאמר מצויין עם טיפים שיעזרו לך להגדיל את האוהדים בפייסבוק, לחץ כאן לקריאה: (לינק)

אחרי: מחפש דרך מקורית להגדיל את כמות הלייקים בדף המעריצים שלך? אפליקציה לגיוס לייקים עובד ובגדול! קרא כאן איך תוכל לעשות זה: (לינק)

 

לאחר שלמדת את 6 הכללים לכתיבת סטטוס שמניע כל גולש לפעולה, זה הזמן לנסות את מה שלמדת בדף המעריצים שלך.

בהצלחה 🙂

 

 

הצטרפו ל 6,323 יזמים ובעלי עסקים שכבר מגדילים את המכירות שלהם באינטרנט

וקבלו בחינם טיפים ושיטות לניהול יעיל יותר ולהגדלת המכירות בחנות וירטואלית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שאלון של 10 דק' ויש לך אפיון מקצועי ביד התחל אפיון

הצטרפו ל 6,323 יזמים ובעלי עסקים שכבר מגדילים את המכירות שלהם באינטרנט

וקבלו בחינם טיפים ושיטות לניהול יעיל יותר ולהגדלת המכירות בחנות וירטואלית