פרחי עירית – חנות פרחים

המטרות:

1. הקמת חנות וירטואלית בשתי שפות
2. יצירת דף תשלום קצר ומיוחד
3. הזנת תוכן

פרחי עירית הינה חנות פרחים בפתח תקווה בת ארבעה עשורים, החנות מקפידה על עיצוב פרחים יוצא דופן ומדגישה שעושה פרחים באהבה! הם פנו אלינו במטרה ליצור חנות וירטואלית עצמאית, חנות שתאפשר להם לתת מענה טכנולוגי וחדשני ללקוחות קיימים ולהחשף ללקוחות חדשים.

מכיוון שפרחי עירית עוסקים בפרחים ומקפידים על עיצובים מיוחדים, היה לנו מאוד חשוב שהחנות לא תהיה טכנית אלא שיהיה לה אופי מיוחד משלה וכך היה, החנות עוצבה בהשפעת המיתוג של פרחי עירית ובחשיבה עמוקה על חווית משתמש. התוצאה הסופית חנות וירטואלית מרשימה ונוחה לגלישה המאפשרת לגולש לבחור את הזר ואת התוספת בצורה נוחה וקלה.

לקוחות שקונים בחנות נכנסים אוטומטית למועדון לקוחות המאפשר לפרחי עירית ללמוד על התנהגות הלקוחות שלהם ולשווק להם מחדש.

אחד האתגרים שהיו לנו בבניית החנות של פרחי עירית היא יצירת דף התשלום, כי בדרך כלל מי שמזמין באינטרנט מזמין לעצמו אומנם מי שמזמין פרחים מזמין למישהו אחר, ולכן היה לנו חשוב שהדף יכיל את כל הפרטים הדרושים לביצוע ההזמנה אך שלא יהיה עמוס מצד שני. הקמנו דף תשלום אחד וקצר המחולק ל 3 חלקים: פרטי המזמין, פרטי מקבל ההזמנה, סקירה ותשלום. הגולש מזין את הפרטים שלו, של יקירו, מוסיף את הברכה, בוחר שעת משלוח רצוי ומסיים בקלות.

פרחי עירית מאוד אהבו את עיצוב החנות ונוחות הגלישה בה, כנ"ל אהבו את אפשרויות הניהול המתקדמות שאפשרו להם להפיק את המקסימים מהחנות שלהם.

אתם מוזמנים לבקר באתר של פרחי עירית:
http://www.irit-flowers.co.il

 

הצטרפו ל 6,323 יזמים ובעלי עסקים שכבר מגדילים את המכירות שלהם באינטרנט

וקבלו בחינם טיפים ושיטות לניהול יעיל יותר ולהגדלת המכירות בחנות וירטואלית

זה הזמן שלכם להגשים את החלום!
השאירו את הפרטים שלכם כאן או התקשרו 077-4510511

שאלון של 10 דק' ויש לך אפיון מקצועי ביד התחל אפיון

הצטרפו ל 6,323 יזמים ובעלי עסקים שכבר מגדילים את המכירות שלהם באינטרנט

וקבלו בחינם טיפים ושיטות לניהול יעיל יותר ולהגדלת המכירות בחנות וירטואלית